Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Już teraz wybierz podarunek dla swojego chłopaka - przypuszczalnie łańcuszek będzie trafnym rozwiązaniem

Menu

Kupowanie prezentu dla chłopaka to trudne zadanie. Z pewnością przekonała się o tym już w zasadzie każda kobieta, jaka zmuszona była zmierzyć się z tym zadaniem już niejednokrotnie.
Jeśli i w tym roku nie posiadasz pomysłu na upominek to być może musisz posłuchać naszych propozycji, które są w stanie Cię zainspirować.


zabieg


Wiadomo, iż w sklepach możemy nabyć niemal wszystkie. O ile jednak przyjdzie co do czego to nadzwyczaj kłopotliwie będzie nam znaleźć to co w stu procentach nam się podoba oraz pasuje do naszego partnera. Dlatego dobrze byłoby się przed sprawunkami namyślić się czego nasz małżonek nie posiada i co byłoby mu potrzebne. Naszą propozycją dzisiaj są męskie łańcuszki, jakie uda nam się pozyskać w każdym sklepie jubilerskim. Dla każdego mężczyzny, jaki wierzy w Boga polecany jest medalik szkaplerzny, który oznacza macierzyńską miłość Maryji. Powinniśmy natomiast pamiętać, że jego noszenie oznacza przynależność do kościoła , zatem nie jest to byle jaki łańcuszek. Jeśli nie jesteś przekonana, iż medalik (medaliki srebrne) z wizerunkiem Maryji lub Jezusa przypadnie Twojemu mężowi do gustu to może warto byłoby zdecydować się na tradycyjny krzyżyk. Będzie on z pewnością świadczył o tym, że jest to osoba wierząca.


wyprawa na wspinaczkę górską
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com


włosy


Oczywiście możesz zdecydować się też na bardziej renomowane prezenty.
Elegancka koszula, woda toaletowa czy portfel to rzeczy z jakich na bank uraduje się nasz partner. Jeżeli chciałabyś coś mniej oklepanego to wtenczas rekomendujemy Ci gry planszowe, które ostatnio cieszą się ogromną popularnością.