Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jakie są próby złota na pierścionki?

Menu

W Polsce Panie noszą pierścionek zaręczynowy zazwyczaj na palcu serdecznym prawej dłoni, przynajmniej do momentu, gdy na tym palcu nie będzie znajdować się ładna obrączka.


Dużo pań decyduje się wtedy przenieść taki pierścionek na serdeczny palec lewej dłoni.


panorama - bielizna
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Żeby uniknąć ścierania się biżuterii. Szczególnie nie jest to korzystne dla choćby opraw kamieni. Często z tego typu pierścionkami kojarzy się także konieczność zmiany rozmiaru pierścionka. Dobrze byłoby zatem dokładnie przemyśleć to, czy rozmiar pierścionka zaręczynowego nie należy wybierać już myśląc o lewej ręce, aby przed ślubem uniknąć konieczności ponownego dopasowywania rozmiaru. Nie tylko praktyczność tego kroku jest niezwykle istotna, ale również sama symbolika: lewa dłoń jest przecież bliżej serca. Zazwyczaj najlepiej sprawdzić rozmiar pierścionka u pobliskiego złotnika.


Jeżeli decydujecie się wspólnie z wybranką na wybór pierścionka, to rzecz jest prosta. Jeśli jednak nie znasz rozmiaru pierścionka swej ukochanej, a chcesz, aby zaręczyny okazały się prawdziwą niespodzianką, dowiedz się, że jest kilka sposobów, żeby poznać chociażby przybliżony rozmiar swojej wybranki.

Pamiętaj o tym, że nasz serwis www (http://olenkaphu.pl/bizuteria-srebrna) zawiera jedynie potrzebne informacje, które zapewne Ci się mogą przydać. Sprawdź nas oraz zobacz, że warto jest go odwiedzić.

Czasem zdarza się także tak, że wybranka nie nosi wcale pierścionków - w takiej sytuacji musisz mieć świadomość, że najczęściej kupowane pierścionki mają wymiary od 10 do 15. Nie należy mylić jednak rozmiaru z obwodem czy ze średnicą pierścionka. Zapoznaj się też z informacją, w jaki sposób przymierzyć rozmiar pierścionka. Najlepiej jest sprawdzić wymiar pierścionka u najbliższego jubilera. Pierścionki ze srebra ze względu na cechy tego metalu są kupowane bardzo rzadko.


Niestety srebro jest relatywnie miękkie i dość prędko się może zniekształcić. W następnej kolejności przechodzimy do wyboru odcienia. Jeśli Twoja dziewczyna nosi wykonaną ze złota biżuterię, upewnij się, jaki odcień złota mają kupione przez nią ozdoby.