Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jakie kolczyki wybierać do twarzy trójkątnej a jakiego rodzaju do kwadratowej?

Menu

Jeżeli chcesz sprawić radość kobiecie, mógłbyś zakupić jej w prezencie coś z precjozów. Jest to bardzo indywidualny upominek, który zawsze sprawi przyjemność i jest wyrazem bliskości oraz miłości.


Posrebrzane kolczyki posiadają dwie ogromne zalety.
kolczyki biżuteria
Author: H&M
Source: H&M


Są niezwykle piękne oraz niedrogie. Bez względu od stroju są idealne na każdy dzień. srebro mogłoby mieć 2 odcienie. Może być jasne oraz oksydowane. To oksydowane srebro jest z refleksami brązowymi lub niebieskimi. Srebrne kolczyki są dość miękkie, więc stosuje się domieszki z cyny czy też niklu.

Czy prezentowany post jest według Ciebie ekscytujący? Jeżeli tak, to zamieszczona tu wiarygodna strona (http://www.e-militaria.pl/bluzy-cpu-137) bardzo wiarygodna strona (http://www.e-militaria.pl/bluzy-cpu-137) także jest warta uwagi!

Zakupując kolczyki w dobrym salonie z biżuterią, w każdym wypadku warto sprawdzić jakiego rodzaju są próby. Spotykana najczęściej próba to 925 i kolczyki o takiej próbie należałoby kupować. Srebrne kolczyki mogłyby zostać skromne oraz bardzo wykwintnie ozdobione. Bardzo interesujące pod względem kolorystyki mogą być kolczyki ozdobione kamieniami szlachetnymi czy też szafirami. Takie kolczyki są zawsze lekkie i bardzo wygodne w noszeniu. Jeżeli chcesz zakupić kolczyki biżuteria, jaką ma sklep jubilerski na pewno je ma.


niedoskonałości
Author: Shock Absorber


Złote kolczyki mogą być jasno żółte, białe a nawet bordowe. Odcień złotego kruszcu zależy od tego, z którym metalem złoto zostało zmieszane. Kolczyków nie warto nabywać na w zwykłych sklepach z pamiątkami. Do dowolnego kupna kolczyków czy też pierścionka musi być dołączona informacja o próbie. Próba taka musi byc wybita na pierścionku przykładowo po wewnętrznej jego stronie. Układ kolczyków ma wpływ na wygląd całej twarzy. Jeżeli Twoja twarz jest kwadratowa, wybieraj kolczyki okrągłe lub łezki. Przy trójkątnej twarzy kolczyki muszą być bardziej szerokie na dole a wąskie u góry.
Nie mogą być też dłuższe niż do okolic podbródka. Do twarzy w kształcie trójkąta będą pasować kolczyki z wieloma ozdobami. Do twarzy okrągłej kolczyki mogą być długie, ale smukłe. Do twarzy owalnej pasować będą kolczyki geometryczne i długie.