Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jaki zakupić podarek na osiemnastkę

Menu

Współczesna młodzież ma praktycznie wszystko. A czego nie posiada, to ma możliwość sobie kupić. Stąd jakikolwiek podarek dla świeżutkiej daty osoby dorosłej może być nietrafiony. Możemy nie wstrzelić się w gust. Woń pachnideł może nie pasować, woda po goleniu może spowodować podrażnienia, natomiast bombowy balsam do ciała może uczulać. Tak samo jest z ciuchami Rebel.

Okulary
Author: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Source: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Można kupić zły rozmiar (a zbyt mała koszulka może powodować fontannę łez, melancholię oraz projektowanie restrykcyjnej diety skomplikowanej tylko z liści sałat u osiemnastoletniej dziewczyny), frajerski odcień (Twój chrześniak może prosto w twarz oznajmić, że nie włoży tego badziewia) bądź zupełnie nieatrakcyjne okulary (www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne?filtr=10000,12) Ray Ban (a to dopiero będzie tragedia!). Lepiej odpuścić sobie takie pomysły, to nazbyt ryzykowne. Jeśli fundniemy chrześniakowi dowolny gadżet elektroniczny Razer, to sprawa może być podobna. Zaś kupując lekturę, płytę CD albo DVD – zachodzi niebezpieczeństwo, że młody/-a już ją posiada - zobacz koniecznie.W jaki sposób rozwiązać tenże węzeł gordyjski? Najłatwiej, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to z pewnością chodzi o….kopertę. Z odpowiednim wkładem, oczywiście.

Nie możesz doczekać się innych wątków? Stworzyliśmy dla Ciebie hiperłącze do źródła (http://www.gemeo.pl/szablon2/shop/27---cytryn.html), które pozwoli Ci zapoznać się z ogromną dawką świeżych treści.

Chrześniak bądź chrześnica będzie mógł zakupić sobie coś, co go na pewno uraduje. A może odkłada na prawo jazdy, auto, wakacje z paczką przyjaciół czy na nowego notebooka? A dzięki zastrzykowi gotówki z osiemnastkowych kopert przybliży się do zrealizowania swoich projektów. Z tej przyczyny prezent w formie pieniędzy jest świetnym rozwiązaniem.
Jak wiele podarować na osiemnastkę? Wszystko zależy od stanu twojego portfela. Z drugiej strony wiadomo, że chrzestnemu powinno się dać więcej. Osiemnastkę ma się raz w życiu, zatem i suma w kopercie musi być życiowa. Ale przejdźmy do konkretów. Jeżeli zarabiasz malutko, to 200 zł to taka uczciwa sumka. Przyjmuje się jednakże, iż 500 – 1000 zł jest w sam raz. Usatysfakcjonuje jubilata i nie wzbudzi plotek w rodzinie.

Jednakże rzecz jasna można zaszaleć oraz zaszpanować większą kwotą – no w końcu, kto bogatemu zabroni ;). Ale tak na na serio, trzeba być rozważnym oraz dobrać kwotę do swego stanu na koncie. A w przypadku potrzeby – odłożyć czy pożyczyć. Najważniejsze, żeby robić to z głową Dodajmy do koperty jakiś pamiątkowy drobiazg (przykładowo ramki tradycyjne) - zobacz koniecznie.