Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jaki kupić pierścionek zaręczynowy?

Menu

Dla wielu facetów moment oświadczyn oraz wszelkie przygotowania do nich wiążą się z pewną dozą napięcia i niepewności.


Jak to uczynić? Co powiedzieć? I jaki wybrać pierścień? Przeważnie kupuje się pierścionek złoty, ponieważ szlachetność tego kruszcu odpowiada poniekąd wadze sytuacji.


bransoletki
Author: Olga Kruglova
Source: http://www.flickr.com


Co więcej złoto jest mocne, dzięki czemu jest szansa, iż pierścionek - z szafirowym kamieniem - będzie w niezmienionym stanie ozdabiał rękę ukochanej przez cały okres narzeczeństwa. Wybór odcienia złota to już kwestia gustu, najlepiej będzie taktownie zapytać o to oblubienicę lub przyjrzeć się, jakiego rodzaju biżuterię nosi. Klasyczny oraz znany nam z kinematografii pierścionek zaręczynowy jest to delikatny złoty pierścionek z brylantem. Jednak nie każdy wybierze klasykę jak też nie każdego będzie stać na pierścień z brylantem. Proponuję wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe i fakt, czy ukochana przywiązuje ogromną wagę do tego, by w jej zaręczynowym pierścionku znalazł się brylant. Jeśli finanse nie pozwalają, drogie kamienie mogą z sukcesem zastąpić dla przykładu cyrkonie. Można też wybrać całkowicie inny kamień: szafir albo nawet rubin. Być może dziewczyna lubi szczególnie któryś z tych kamieni czy zwyczajnie podczas wyboru wpadnie Wam w oko pierścień z szafirowym kamykiem i będziecie już wiedzieć, że to ten.
Na pewno każdemu facetowi zależy, by wybrany pierścionek trafił w gust oblubienicy, tak, aby nosiła go z zadowoleniem.


Przyjrzyjcie się jej biżuterii, w szczególności pierścieniom, jeżeli je nosi. Czy woli bezpretensjonalną biżuterię, czy wręcz przeciwnie, rzucającą się w oczy? Pierścionek zaręczynowy możesz nabyć w tradycyjnym sklepie bądź kupić pierścionki sklep internetowy.