Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jaka biżuteria jest warta uwagi? Czy istnieje taka dedykowana biżuteria dla mężczyzn?

Menu

Biżuteria jest czymś, bez czego sporo ludzi nie może się obyć. Niektórzy uwielbiają mieć jej duże ilości, inni z kolei wolą posiadać kilka sztuk biżuterii, natomiast bardziej luksusowej. Na jakiego rodzaju biżuterię opłaca się zwrócić uwagę?


Zegarki to także swego rodzaju biżuteria. Część osób może się zdziwić, natomiast dzisiaj już chyba nikt nie używa zegarków do sprawdzania godziny. Każdy ma wszak telefon komórkowy. Z tego względu posiadanie zegarka to nie jest coś koniecznego, jak dawniej. Stąd stwierdzenie, iż zegarki (zobacz: zegarki skagen) są już raczej ozdobą. Niektóre też bardzo drogą. Warte polecenia są marki z dłuższą tradycją, przykładowo Timex. biżuteria argentum sklep online z biżuterią męska - Czytaj więcej Mogą pochwalić się dobrą jakością, modeli natomiast mamy ogromny wybór. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą znaleźć coś dla siebie. Nie brak modeli Timex ze skórzanymi paskami, podobnie jak takich bardziej eleganckich z bransoletkami. Jednak już coraz częściej panowie przekonują się do kupowania dla siebie biżuterii. Zapewne nie każdy wie, iż jest biżuteria męska, jaka ma coraz większą rzeszę fanów. Szczególnie popularne są rożne bransoletki. Często jest to połączenie części metalowych i elementów skórzanych. Tego typu biżuteria dla mężczyzn nie jest w aż tak bogaty sposób zdobiona jak ta dla pań.ubrania - odzwierciedlenie
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
akt - ubrania
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o biżuterię to wiele osób ceni sobie oryginalność. Różne niecodzienne techniki wzbudzają większe zainteresowanie, aniżeli te klasyczne, powtarzalne ozdoby. Niesamowicie interesującą techniką zdobienia biżuterii jest decoupage. Biżuterię oklejamy różnymi wzorami papierowymi, a następnie maluje się to warstwą lakieru. Zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić Bardzo lubiane są kolczyki wykonywane taką techniką. Pomysły w tym zakresie są właściwie nieograniczone, jeśli chodzi o kształty czy kolory. W podobny sposób wykonuje się również innego typu ozdoby, jak naszyjniki czy zawieszki. Jednak kolczyki cieszą się z pewnością dużą popularnością.


Decoupage nie jest jedyna wartą uwagi techniką. Jest również sporo innych, a tak naprawdę to stale rodzą się nowe pomysły. Niektórzy do robienia tego typu używają oryginalnych rzeczy. Są na przykład ozdoby zrobione z użyciem żywicy syntetyczne, w jakiej umieszcza się najróżniejsze niewielkie rzeczy albo też rośliny. Są na przykład ozdoby zrobione z tego co znajduje się w środku zegarków. Ilość używanych surowców jest wręcz nieograniczona. Dlatego dobrze jest śledzić stale aktualne trendy oraz zaopatrzyć się w tego typu unikatowe ozdoby.