Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in yellowed_preprocess_page() (line 80 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/sites/all/themes/yellowed/template.php).
  • Notice: Trying to get property of non-object in yellowed_preprocess_page() (line 90 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/sites/all/themes/yellowed/template.php).
  • Notice: Trying to get property of non-object in yellowed_preprocess_page() (line 101 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/sites/all/themes/yellowed/template.php).

Jak zakupić stosowną biżuterię?

Menu

Rynek wyrobów jubilerskich i tzw. biżuterii sztucznej rozwija się w naszej ojczyźnie w zaskakującym tempie.


Biżuteria jest w sztywnym asortymencie wielu popularnych sklepów z odzieżą.
kolczyki złote z cyrkoniami
Author: BOYCOTT 'The Weight of Blood' by Laura McHugh
Source: http://www.flickr.com


Z drugiej zaś strony, nie tracą na wziętości świetnego gatunku wyroby jubilerskie. Coraz szerzej dostępna jest również biżuteria artystyczna. W jaki sposób nie pogubić się w tak bogatej ofercie? Czym charakteryzować powinna się biżuteria (piękne perłowe bransoletki) na długie lata. Co powinno znaleźć się w szkatułce każdej damy? Do najpopularniejszych wyrobów uznawanych za biżuterię damską należą kolczyki złote z cyrkoniami, naszyjniki, bransoletki, pierścienie oraz broszki. Mogą one być sprzedawane pojedynczo lub w zestawach (przykładowo klipsy + wisiorek (wypróbuj srebrny wisiorek- polecana strona)), co stanowi zawsze doskonały pomysł na prezent.


sukienki
Author: Orsay


W każdym puzderku powinien znaleźć się komplet paru elementów, jakie nie ulegną chwilowym trendom oraz pozostaną piękne. Na pewno warto kupić prosty srebrny albo złoty wisiorek, który ozdobimy wymienialnymi wisiorkami w miarę odmiany trendu. Ponadczasowym rozwiązaniem jest też sznur pereł albo jedna perła w postaci prostej zawieszki. Najważniejszą własnością biżuterii jest naturalnie materiał, z którego konkretny przedmiot jest wykonany. To właśnie od zastosowanego tworzywa zależy cena produktu oraz jego jakość. Najwyższą półkę stanowi biżuteria wykonana na bazie złota (złotego, białego a także różowego).
Niezmiennie od lat jest to najdroższa a także najbardziej doceniana ozdoba. Kupując złoto trzeba sprawdzić próbę stopu. Obiekt zbudowany z czystego złota byłby zanadto miękki, z tej przyczyny do stopu dodawane są również inne metale.