Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jak wyselekcjonować perfekcyjny pierścionek zaręczynowy?

Menu

Chcąc wyselekcjonować idealny pierścionek zaręczynowy konieczne jest podjęcie kilku decyzji, między innymi tyczących się koloru złota, rozmiaru, fasonu, a także typu kamienia.


Trzeba zwrócić uwagę, jaki odcień precjozów nosi na co dzień oblubienica.


Jeżeli Kobieta preferuje srebro - sugerujemy, aby pierścień był wykonany w białym złocie, tak by harmonizował z resztą biżuterii.

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu będziesz chciał poszerzyć dane na omawiany wątek, to pomocne omówienie (http://www.dreamtex.pl/oferta/czapki) niesłychanie Ci może pomóc - kliknij i zobacz!

Jeżeli jednak jest miłośniczką klasycznej biżuterii, możesz wybrać pierścionek ze złota żółtego. Pierścionki dwukolorowe polecamy Paniom bez określonych preferencji, co do koloru precjozów. Przy wyborze fasonu należy kierować uwagę na styl biżuterii wkładanej przez wybrankę serca. W przypadku delikatnej i drobnej, sugerujemy dyskretny i elegancki wzór pierścienia. Pierścionek (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne-464.html) infinity to idealny wybór, który sprawdza się zawsze.
przyjęcie weselne
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com


Dla kobiet lubiących dużą jak też bardziej ozdobną biżuterię, dobrym wyborem jest pierścień mający wyszukane, odważne kształty. Może być to fason z jednym kamyczkiem oraz fantazyjną szyną albo wielokamieniowy model. Odpowiednie będą również wzory z barwnymi kamieniami szlachetnymi w sąsiedztwie brylantów. Jeśli jest taka ewentualność, należy szczegółowo zmierzyć rozmiar pierścienia noszonego przez wybrankę serca. Najprecyzyjniej będzie zmierzyć średnicę wewnętrzną pierścienia (proszę zwracać uwagę, ażeby jego szerokość zbliżona była do tego, jaki będzie wybrany) z pomocą suwmiarki bądź innego przyboru.


Jeżeli pierścionek nie jest idealnie krągły, pomiaru trzeba dokonać w kilku miejscach. W sytuacji idealnej do salonu należy dostarczyć pierścień należący do Pani, w celu szczegółowego pobrania miary.