Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jak ubrać się na wesele? Jeśli chodzi o sukienki dla druhien nie ma w zasadzie większych standardów

Menu

Jak ubrać się na wesele? To pytanie zadaje sobie każda osoba przygotowująca się do tego typu uroczystości i dotyczy to zarazem kobiet, jak i mężczyzn. Oczywiście tego dnia najlepiej powinni wyglądać sami Państwo Młodzi, jednakże podstawą jest, aby wszystko prezentowało się jak należy – zarazem wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Oczywiście suknie ślubne, Łódź, Gdańsk czy Opole kupimy w pierwszej kolejności w dedykowanych salonach, które zapewniają kompleksowy wystrój w tym zakresie.

Author: DAGNEZ
Source: abcslubu.pl
W takich salonach można wybrać nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy frak dla Pana Młodego, moda włoska również sukienki weselne dla druhien - sklep z sukniami ślubnymi. Ich zakup nie jest prostą sprawą, jako że suknia druhny nie powinna przyćmić ubioru głównej uczestniczki uroczystości, ale z drugiej strony nie może też być zbytnio banalna. Jak wybrać tego rodzaju suknie?

Najlepiej jeśli decydujący głos jeśli chodzi o wygląd druhien będzie miała sama Panna Młoda, bowiem to ona decyduje o tym w jakiej dominującej kolorystyce odbędzie się uroczystość, a nie ma wątpliwości, że kolorystyka ma w tym przypadku kluczowe znaczenie. Sukienki druhien nie powinny być białe, gdyż kolor ten przeznaczony jest dla Panny Młodej. Nie wybiera się również sukienek w jednolicie czarnym kolorze, ale pozostałe kolory z palety barw, jak najbardziej są mile widziane, w szczególności te, które doskonale będą współgrać z kolorystyką wykorzystanych ozdób i dekoracji weselnych.

Jeżeli chodzi o sukienki dla druhien nie ma praktycznie żadnych konkretnych standardów, jednak przyjęło się, iż dobrze jeśli nie są nazbyt wyzywające i z drugiej strony nazbyt „pospolite”, jako że co by nie powiedzieć, ślub to wyjątkowe wydarzenie i dobrze jest to święto podkreślić także odświętnym strojem. Rzecz jasna nawet proste sukienki warto upiększyć poprzez wykorzystanie nietuzinkowego materiału, czy ciekawych ozdób, które je uatrakcyjnią.

Wybierając sukienki dla druhien nierzadko kierują się one zasadą, aby wyglądać w podobny sposób i nie wyróżniać się na tle Panny Młodej, która jako pierwsza powinna rzucać się w oczy. Nie jest to jednakże zasada nie do naruszenia i nierzadko wykorzystuje się także bardziej oryginalne rozwiązania. Podstawą jest to, aby wszystkie panie czuły się w sukniach wygodnie, a równocześnie elegancko.