Jak ubrać dziecko na zabawę karnawałową? Kilka praktycznych wskazówek dla rodziców

Menu

Zbliża się czas wielkiej ilości różnego rodzaju imprez - czas przed Bożym Narodzeniem i karnawał to na pewno doskonały okres na wszelkiego rodzaju szaleństwa.


Nie inaczej zazwyczaj jest w przypadku nawet najmniejszych dzieci - zwykle w szkołach w tym czasie planowane są wszelkiego rodzaju imprezy, często połączone z przebierankami. W co ubrać dziecko na tego typu imprezę i jak nie wydać przy tym wielkiej ilości pieniędzy? Sprawdź nasze wskazówki!


W co przebrać pociechę?
Na początku bez wątpienia musisz porozmawiać z pociechą i zapytać, jaki strój preferuje. Dziewczynki zazwyczaj chcą się przebrać za księżniczki, zatem bez wątpienia nie będzie z tym żadnego kłopotu. Nieco inaczej jest jednakże w wypadku chłopaków, którzy zazwyczaj oczywiście decydują się na strój Spidermana, jednak część z nich przykładowo woli przebrać się za strażaka ub policjanta. W grę wchodzi niejednokrotnie również przebranie za ulubioną postać z bajki. Jeśli nie jesteś pewien, za kogo chciałaby przebrać się Twa pociecha, bez wątpienia musisz na początek z nią o tym porozmawiać zamiast podejmować decyzję arbitralne. Okazuje się, iż strój Spidermana nie do końca jest wymarzonym strojem wszystkich chłopców - http://www.matisklep.pl/pol_m_Szelki-148.html.


sandały
Author: Tom Ballard
Source: http://www.flickr.com


Skąd wziąć stroje?


Jeżeli Twoje dziecko będzie chciało przebrać się przykładowo za eleganckiego faceta i będą Ci potrzebne szelki męskie, wtedy zdecydowanie nie będzie żadnego problemu - zerknij.


Jeśli jednak szukasz trochę bardziej wyszukanego przebrania, wtedy możesz udać się do najbliższego domu kultury - sporo z nich bez wątpienia prowadzi wypożyczalnie tego rodzaju strojów na zabawy!