Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jak sprawa się ma z tym goleniem w dzisiejszych czasach? Czy powraca się do tradycyjnych sposobów golenia?

Menu

To zdecydowanie domena mężczyzn - golenie. To coś co jest dobrze znane każdemu panu, pojawiające się w jakimś momencie życia a potem pozostaje już do końca. Nieważne, czy posiadamy bujny zarost, który odnawia się dosyć szybko, czy też niezbyt intensywny, o którym nie nie ma potrzeby ciągle myśleć, nie damy sobie rady bez dobrej pielęgnacji.

brzytwa
Author: Francis Storr
Source: http://www.flickr.com
Interesujące jest to, że młodzi chłopcy nie mogą się doczekać zarostu oraz zazdrośnie spoglądają na starszych kolegów, a później zarost staje się czymś tak codziennym, czymś nawet nużącym. Zapomina się o tych momentach, kiedy marzyło się o takiej dorosłej brodzie. Później kojarzy się to jedynie z koniecznością golenia się, nudnym zajęciem, bez którego trudno się obejść. Oczywiście, nikt nie zmusza do golenia, można posiadać brodę długą do ziemi, jednakże nie zawsze prezentuje się to gustownie.Dzisiaj zarost jest jednak coraz bardziej popularny. Potocznie zwany “styl drwala” przedstawia mężczyznę, który ubiera się nad wyraz męsko a przy tym posiada długą brodę. W ślad za tym idą także różne zmiany. Gdyż jeszcze niedawno najbardziej popularne były nowoczesne elektryczne maszynki do golenia. Właściwie jeżeli mówimy o naszym kraju, to po latach komuny ta zmiana była dosyć duża. Wcześniej stosowało się proste maszynki do golenia, aż tu w latach dziewięćdziesiątych bardzo się to zmieniło – na rynek weszły nowoczesne, elektryczne maszynki, z których każdy zaczął korzystać. Dzisiaj wraca to co dobre oraz prawdziwie męskie, to znaczy maszynka na żyletki oraz brzytwa do golenia. Różne firmy zyskują na znaczeniu, ale w szczególności takie, które kultywują tradycyjne golenie. Nie wspominając już o takich, które te kultowe rzeczy dano temu wprowadzały na rynek. Wracanie do swoich klasycznych wyrobów jest dla niech najczęściej przywracaniem do życia starych akcesoriów dorzucając do nich trochę nowoczesnego designu.

Do takich marek można zaliczyć Truefitt & hill. W naszych miejscowościach coraz częściej możemy spotkać salony tylko dla panów, gdzie można zadbać o swoją brodę (Polecamy Truefitt & Hill balsam po goleniu).

Jeżeli pragniesz pogłębić swoją wiedzę z powyższy temat, to zachęcam do mej strony. Wystarczy nacisnąć na moje łącze (http://www.crossjeans.pl/ona/spodnieszorty) i już.

Nie chodzi bowiem o to, aby zapuszczać brodę, która będzie żyła własnym życiem. Istotne jest, by była ona zadbana. O taką brodę warto dbać, staje się ona wtedy bardziej atrybutem męskości.