Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jak dobrać odpowiednią do swoich włosów gumkę?

Menu

Do spięcia włosów w kucyk najlepsze okazują się być typowe gumki do włosów, które są sprzedawane w wielu różnych barwach. Te, które sprzedawane są w postaci spiralki, przynoszą na myśl nieco stary telefoniczny przewód.


WWW
Author: jeffk
Source: http://www.flickr.com
I jest w tym sporo prawdy, ponieważ podobno kiedy pewna pani nie miała czym związać włosów, użyła akurat takiego kabla.


Ktoś inny opatentował pomysł i obecnie każda dziewczyna posiadała lub wciąż posiada gumki do włosów w kształcie takiej spiralki. Są one o tyle doskonałe, że nie szarpią ani nie wyrywają włosów. Innymi słowy ich stosowanie nie wywołuje bólu w pobliżu skóry głowy, a to się bardzo często zdarza przy używaniu normalnych gumek. Niestety nie wszystkie gumki spiralki mogą nadawać się na dowolny rodzaj włosów. Duże gumki należy się używać głównie jeżeli objętość włosów jest dosyć duża. Takie gumki powinno się w takiej sytuacji nosić blisko głowy.

Odkryj bez zwlekania wpis spod linku (https://nadrukihaft.pl/druk-dtf), ponieważ prawdopodobnie zdziwi Cię to, jak bardzo fascynujące treści w tamtym miejscu są opublikowane!

Jeżeli posiadasz takie włosy oraz chciałabyś nabyć doskonałe gumki do włosów sklep, który je sprzedaje z pewnością jest prawidłowo wyposażony.


gumki do włosów sklep
Author: SmartPR
Source: SmartPR


towary
Author: Dekoria.pl


Możesz też w tamtym miejscu nabyć gumki do małych w objętości włosów. Tego typu gumki powinny być stosownie mniejsze i dlatego też znakomicie się nadają do włosów bardziej delikatnych oraz krótkich. Te małe gumki można by także wykorzystywać, jeśli chcemy upleść 2 warkocze. Wystarczyłoby je w takiej sytuacji zawiązywać na końcach upięć.


Poza tym duże znaczenie mogą mieć również odmienne "właściwości" gumki do włosów, np. wielkość spiralki (szeroki rozstaw do włosów bardziej grubych, a bardziej wąski - do cieńszych), płaszczyzna gumki (nie powinna być w kształcie łódki, a przy rozciąganiu powinna być w formie gładkiej rurki albo paseczka). Oczywiście ważny jest też materiał (powinien być gładki) oraz to, aby po rozciągnięciu gumka powracała do swojego początkowego wyglądu.