Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jak będzie wygląda odpowiedni styl ubioru, w jaki sposób może w tym pomóc zawodowy stylista.

Menu

Większość osób, zwłaszcza pań, pragnie pięknie wyglądać. Przeważnie same będą dbać o swoją prezencję, same wybierają odzież i dodatki. Lecz rezultaty tych samodzielnych wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre stylizacje są oryginalne i ciekawe, przyciągają one wzrok wielu znajomych i przechodniów, a w innych lepiej nie pokazywać się na ulicy.

modna kobieta w stroju do pracy
Author: NIFE
Source: NIFE
Niestety osoby które same się ubierają często do końca nie są krytyczne w stosunku do siebie, stając przed lustrem wydawać im się będzie, że wyglądają znakomicie, a w praktyce jest całkowicie inaczej. Bowiem w praktyce odpowiednie zestawienie dodatków i stroju tak żeby całość stanowiła spójną całość nie jest wcale łatwą rzeczą. Będzie wymagać nie tylko dobrego rozeznania w panującej obecnie modzie, ale również elementarnych zasad które dotyczą dopasowywania wzorów i kolorów. Część osób ma to niejako we krwi, nawet bez zbytniego uczenia się dają sobie radę ze swoim wyglądem. Ale również niektóre raczej powinny poczytać na temat zasad komponowania ubiorów lub chociaż parę razy spotkać się z dobrą stylistką.Wiele osób będzie tak pewnych swoich umiejętności, że nawet mimo popełniania sporych gaf modowych uważają się za wielkich znawców. Tymczasem korzystanie z usług stylistów nie jest niczym wstydliwym, co więcej, korzysta z tego coraz więcej osóbb ze świata mody i biznesu. Stylistka doradza jednak nie tylko osobom z pierwszych stron gazet, lecz również normalnym osobom, jakie nie czują się dobrze w obecnym stylu i chciałyby zmienić swój wizerunek. Niekiedy będzie to potrzeba jednorazowa, na przykład na jakieś wyjątkowe wydarzenie, a czasami zmiana kompletna, począwszy od makijażu i fryzury, a na ubraniach i butach kończąc. Taka zmiana wizerunku wymagała będzie od stylisty dużo dokładniejszego poznania klienta i zapoznania się z jego oczekiwaniami i temperamentem. Dopiero po tym można będzie przystąpić do zmian, czasami mają one niewielki wymiar i poprawienie niedużych szczegółów, a niekiedy potrzeba wymienić połowę zawartości szafy.