Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jak świadomie kształtować swój wizerunek

Menu

Jeżeli w naszym życiu nastał taki czas, kiedy stwierdziliśmy, że nie chcemy już więcej ubierać się tak jak do tej pory, to może oznaczać, że doszliśmy do nowego poziomu świadomości w zakresie własnego wizerunku i jego roli jaką pełni w naszym życiu. Rzecz jasna, nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dobrze dobrany strój to klucz do tego, żeby dobrze się czuć. We współczesnym świecie nacisk na to, aby prezentować się ciekawie wciąż wzrasta, a my wszyscy powoli zaczynamy oswajać się z myślą, że moda to nie tylko hasło z czasopism dla pań, ale w praktyce wszystko to, co zauważamy na ulicach i we własnych szafach.

moda
Author: George Vale
Source: http://www.flickr.com
Jeśli i do nas dotrze fakt, iż własnym ubiorem coś wyrażamy, to na pewno sami odpowiemy sobie automatycznie na pytanie, czy to co wyrażamy zalicza się do kategorii pozytywnych, czy jednak negatywnych. Oswojenie się z najważniejszą wiedzą dotyczącą tego, jak powinniśmy się ubierać, czego unikać, a co wybierać, pomoże nam całkowicie świadomie kształtować swój wizerunek. To z kolei korzystanie będzie miało wpływ na nasze otoczenie i w mig zorientujemy się, że buty sportowe dla dzieci kupujemy z większą uwagą niż kiedyś, a bluzki bez rękawów, jakich kiedyś nie lubiliśmy, zaczynają być dla nas bardziej sensowną alternatywą w stosunku do klasycznych opcji -

Im lepiej będziemy orientować się w temacie, tym po lepsze rozwiązania będziemy sięgać. Prawdą jest, że ludzie, których najtrudniej przekonać do tego, aby otworzyli się na modę i wypróbowali czegoś szalonego, zwykle po prostu boją się, iż się ośmieszą. Prawda jest natomiast taka, że na naszych ulicach wciąż brakuje ekscentryzmu miast, takich jak Rzym, Barcelona czy Nowy Jork. Jeżeli sami częściej nie będziemy przełamywać stereotypów na temat ubierania się, to zapewne nie zmienimy w obszarze mody nic i będzie tak, jak było, czyli nudno.Pamiętajmy więc, że moda to metoda na wyrażanie siebie, ale również zabawa! Łącząc spódniczki rozkloszowane z prostymi bezrękawnikami i kaloszami możemy uzyskać ciekawszy efekt, niż przez zakładanie tej samej co zawsze ołówkowej spódnicy i białej klasycznej bluzki. Modne sukienki, ciekawe buty, kolorowe torebki już na nas czekają i nie trzeba być bogaczem, aby móc sobie na nie pozwolić - wystarczy tylko wejśc tutaj. Jeśli umiemy kupować z głową, to nawet za nieduże pieniądze będziemy się prezentować całkiem dobrze.