Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jaką biżuterię wybrać dla dojrzałej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

Menu

Właściwy dobór dodatków często mówi o niepowtarzalności powszedniego ubioru. Dobrze wyselekcjonowana biżuteria podkreśli nie jedynie pełny wygląd kobiety, ale również podkreśli prawidłowo zrobiony makijaż oraz uwydatni rysy twarzy.


kolczyki srebrne
Author: Ballin
Source: Ballin


ruch
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
srebro


Młode kobiety znakomicie wiedzą co stanowi podstawową zaletę ich figury, co trzeba ukryć oraz jaką biżuterię dobrać by przyciągała oczy wszystkich. Bardzo znane są kolczyki srebrne o geometrycznych formach np. w kształcie kwadratu albo o pięciu bokach. Takie kolczyki doskonale sprawdzą się w firmie oraz podczas oficjalnych spotkań. Na wieczorne wyjścia do klubu warto wybrać biżuterię ekstrawagancką i przyciągającą wzrok. Komplety biżuterii w stonowanej formie są dozwolone wyłącznie w formalnych okolicznościach przykładowo podczas służbowego wyjazdu. Biżuteria (hurtownie biżuterii) w formie kostek jest polecana paniom o owalnych rysach twarzy. Dla pań o twarzy w kształcie klepsydry nadają się kolczyki okrągłe albo kuliste.


Pracujące panie z przyjemnością wybiorą długie kolczyki z dodatkiem szlachetnych kamieni przykładowo szafiru. Tego typu kolczyki będą pasowały do wysoko upiętych włosów. Jeżeli kolczyki są bogate, to należałoby zrezygnować z wisiorka albo pierścionka z dużym oczkiem. Do pracy zalecane jest używanie biżuterii skromnej, która podkreśli styl pani. Starsze panie zwracają uwagę nie jedynie na układ precjozów, ale również na jakość jej stworzenia.


Niezwykle dobrym pomysłem jest w tym czasie kupienie kolczyków z bursztynem albo z kwarcem dymnym. To wystarczy, aby dodatek do codziennej garderoby stał się elegancki i szlachetny. Dojrzałe kobiety bardzo ładnie wyglądają w kolczykach z półprzeźroczystymi kamieniami.