Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Jaką biżuterię kupić chłopcu, a jaka będzie najlepsza dla dziewczynki?

Menu

Bardzo często się zdarza, że małe dziewczynki uwielbiają wkładać kolczyki. Jeśli nie będą zakładać jej w najbliższym czasie, to z pewnością będą to robić w przyszłości.


Należy na początku zdecydować czy biżuteria dziecięca, jaką kupujesz, będzie zakładana natychmiast czy tego typu, do której dziecko dorzeje.
Trzecia edycja Swap Party w Łubu Dubu
Author: Łubu Dubu
Source: Łubu Dubu


Dzisiaj można w sklepach z biżuterią napotkać specjalne kolekcje dla dzieci, w których znaleźć można subtelne naszyjniki czy bransolety z barwnymi charmsami. Biżuteria z kwiatkami czy zwierzątkami będzie pasowała do sportowych dodatków czy też nowoczesnych gadżetów. Dziewczynka, która otrzyma taki upominek z pewnością włoży go do swojej kolekcji skarbów.

Zaabsorbował Cię taki artykuł? Zobacz i sprawdź koszulki z własnym nadrukiem teraz, tu jest coś, co z pewnością też Ci się spodoba.

Można też sprawić dziecku bardziej kosztowny prezent i wtedy lepiej skorzystać z normalnej kolekcji. Perłowe kolczyki może nie natychmiast zwrócą uwagę każdej dziewczynki, ale będą wiernie czekały aż styl jej wydorośleje. Złoto to świetna lokata majątku, zatem dając dziecku biżuterię, lokujesz także w jego przyszłość. W takim przypadku warto kupić wersje ponadczasowe, które nie wyjdą z mody kiedyś.


Jeżeli kupujesz potomstwu biżuterię z kolekcji dla dzieci, sprawdź jakie kreskówki ogląda czy w jakie gierki na komputerze gra. Najprościej wybrać oczywiście biżuterię dla własnego dzieciaka, ale jeśli ma to zostać upominek dla dziecka brata czy też kolegów, zapytaj rodziców. Jeżeli dziewczynka nie ma przekłutych uszu, nie kupuj jej złotych kolczyków.
Jeśli dziecko notorycznie coś gubi, nie nabywaj również bransolety, która bez trudu może się zsunąć z ręki. Chłopczyk z pewnością uraduje się z zegarka. Zatem nie nabywaj mu następnej komputerowej gry, tylko zakup mu zegarek.