Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Dzisiejsze blogerki modowe, czyli współczesne modowe wątpliwości

Menu

Przebierają się wszyscy, a raczej porzucają zbędne zimowe ciuchy wzbogacając głodną przez zimę szafę tonami niechcianej odzieży. Wreszcie mamy możliwość tam umieścić kurtkę zimową, szal, rękawice czy grube swetry. Aktualnie zaś możemy całkowicie otworzyć okiennice, aby cieszyć się trwającym latem. Lato jest niesamowite, gdyż gdy się zaczyna nie myślimy zupełnie, w co się odziać, jakby wszystko nagle zaczęło pasować, ale później pojawiają się kłopoty, bo tu kilogram, tam kilogram, a w to już nie da się wejść. Nagle niezwykłe letnie niebo pięknej pogody zakrywają ciemne chmury niepewności: w co ja mam się ubrać?


moda
Author: NIFE
Source: NIFE
Zna to chyba każda kobieta, która przeszukuje szafę, by sprawdzić wszystkie dostępne konfiguracje ubraniowe. To, co jeszcze wczoraj było w modzie, w dniu dzisiejszym już jakoś bez sensu wygląda, to co wcześniej było okej, teraz prezentuje się to słabo. Są, co prawda tak zwane sprawdzone zestawy, na każdy letni dzień, pewien schemat, który prawie zawsze się sprawdza, stosowany jest on jednak w sytuacjach dość trudnych, kiedy już naprawdę nie mamy pojęcia, co na siebie włożyć. Nie należy jednak nadużywać jego dobrotliwości, gdyż ta nasza, nazwijmy ją, tajna broń, skieruje się przeciwko nam.

Jest jednak druga strona medalu, zresztą, jak w wielu dziedzinach, w których brak jest perspektyw na polepszenie sytuacji. Od takiego zawrotu głowy, od stałego eksperymentowania rodzą się najbardziej udane idee. Kolejnym razem, kiedy stajemy przed otwartą szafą czujemy, iż nie jest perfekcyjnie, lecz jest
moda
Author: BGN
Source: BGN
lepiej, nie musimy polegać już na ustalonych zestawach, bo wyobraźnia nam mówi: „widzisz te topy, miałaś je ubrać, pamiętasz?”.


Ten wewnętrzny głos pozwala ci też zauważyć spódniczkę, którą zawsze omijałaś, bo myślałaś, iż jest zbyt wyzywająca. Tym samym sposobem, kiedy idziesz na zakupy to już wiesz, mniej więcej, po co, nie musisz się bać kolejnej pustki w głowie, gdy sprawdzone rozwiązania zostały zastosowanie i się sprawdziły, więc, jak coś działa, po co to zmieniać (najmodniejsze płaszcze).

Jedna rzecz pozostanie jednakowoż taka sama – twoja podatność na reklamę i wszystkie obniżki cen w sklepach.

Kusi Cię, by pozostawić jakąś opinię pod powyższym wpisem? Pamiętaj, że nawet krótki komentarz z strony (http://www.crossjeans.pl/ona/odziez) zostanie przez nas przejrzany z radością.

I znów zamiast pójść po potrzebną rzecz, wracasz z całym kompletem niepotrzebnych sukienek, bluzek i koszulek, które później do niczego się nie przydają, a zajmują jedynie miejsce w szafie.