Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego wygląd mężczyzny jest istotny? Czy to nie specjalność kobiet? Co należy przez to rozumieć?

Menu

Jak przekonują psycholodzy społeczni, a szczególnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych – Robert Cialdini, lubimy zwłaszcza tych, którzy są atrakcyjni fizycznie i po prostu budzą nasze zainteresowanie. Robert Cialdini wie co mówi, od lat zajmuje się technikami wywierania wpływu na ludzi, a jego publikacje sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc należy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie chodzi o operację plastyczne, jest prostszy sposób – ładnie wyglądać, znaczy się gustownie prezentować, czyli pomyślmy o odpowiednim ubraniu.

zegarek
Author: jared leininger
Source: http://www.flickr.com
To niezwykle istotne i to w wielu dziedzinach naszego życia. W sferze prywatnej mamy bardziej znaczne szanse, iż zainteresujemy płeć przeciwną, w obszarze zawodowym łatwiej będzie nam pozyskać klienta, ważnych kontrahentów, a także zachować właściwe relacje ze wspólnikami. W tym sensie najczęściej myśli się o kobietach, iż kobieta musi pięknie wyglądać, bo mężczyźni bardziej kochają „oczami”. W ten sposób pierwsze wrażenie, właściwy ubiór, to gwarancja, że kobieta zwróci na siebie uwagę. Przykładowe produkty: tanie zegarki (zobacz: zegarki gant) męskieO mężczyznach natomiast się mawia, że liczy się ich osobowość, ton głosu, ich maniery i poczucie humoru. O wyglądzie mówi się, że jest istotny, ale nie najbardziej ważny. To oczywiście nie do końca prawda, gdyż uroda faceta nie jest tak określona jak kobiety, a więc ciężko określić czy ktoś ma fajny wygląd czy jest brzydki, gdyz tu bardziej liczy się podejście do tego zagadnienia poszczególnych przedstawicielek płci pięknej. Niemniej, abstrahując od tego zagadnienia, nie ulega wątpliwości, że mężczyzna powinien być dobrze ubrany. Faceci zawsze byli, są i będą zdobywcami, na pewno nic w tej kwestii się nie zmieni. Więcej informacji uzyskasz na stronie:

zegarek
Author: Matthew Hine
Source: http://www.flickr.com
O co w tym chodzi? Muszą oni stale udowadniać pozostałym, konkurentom, lecz również najbliższej rodzinie, że potrafią coś zdobyć, o coś zadbać. Powinni pokazać, iż trzymają rękę na pulsie i niestraszne im większe kryzysy. Właściwy ubiór wyszczególnia ten status. Jeśli myślimy o ubiorze nie powinniśmy również zapominać o właściwych dodatkach. Jeśli natomiast chodzi o modnego mężczyznę to z pewnością markowe zegarki (zobacz: zegarki męskie balticus) męskie odgrywają tutaj niezwykle ważną rolę. Każdy mężczyzna prezentuje się lepiej, bardziej poważnie i solidnie, gdy ma tego typu zegarek. Korzystnie o to zadbać i pamiętać o tej zależności. Jeśli nie poznałeś jeszcze takiej zasady powinieneś od teraz wdrożyć ją w życie.