Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego panie tak chętnie zakupują okrycia w szmateksach

Menu

Panie wiodą prym w chodzeniu na sprawunki, a zwłaszcza do sklepów odzieżowych. Późnojesienne kurtki czy letnie spódniczki nie bywają towarem deficytowym, ale w markowych sklepach ich wartość staje się dość astronomiczna - wystarczy popatrzeć na metki w trakcie wyprzedaży, aby przekonać się, ile zarobkują na nas ekspedienci.

sklep z ciuchami
Author: Maya-Anaïs Yataghène
Source: http://www.flickr.com
Z tego też powodu gros kobiet decyduje się robić sprawunki w lumpeksach, które bywają teraz licznie wizytowane przez przedstawicielki płci żeńskiej w każdym wieku. Niewielka cena nie jest jednakże jedynym powodem, dla którego pod witrynami takich sklepów z odzieżą ustawiają się każdego poranka długie kolejki.Chcąc i przymierzając się stworzyć własny second-hand, należy sobie znaleźć dobrego dostawcę ciuchów. W tym celu warto zorientować się, gdzie w pobliżu usytuowane są duże hurtownie odzieży używanej. Takie miejsca powinny obfitować w nietuzinkowe ciuchy, których nasi klienci nie dostaną w żadnym innym sklepie. A legendarne, krótkie kurtki ze skóry czy wiecznie modne dżinsy, wystawione na pokaz w witrynach sklepów, będą działać na przechodniów niczym lep na owady.

Świetnie zaopatrzone hurtownie odzieży używanej mogą zapewnić nam krociowe zyski jeszcze na inny sposób. Do każdych strojów wizytowych niezbędne są dodatki: torebki, apaszki, a także buty (importer odzieży używanej). Niektóre osoby będą odwiedzać szmateksy, bo szukają ciekawych, designerskich dodatków do swoich świeżo kupionych ubrań. Wybrane okazje (randki, zloty absolwentów szkół) wymagają, aby wyglądać szałowo, a są i takie osoby, które na co dzień także chwalą sobie nieco egzotyczny wygląd. Warto zatem już na początku przekonać się, czy wybrana przez nas hurtowania jest na tyle wielka, że oferuje i taki asortyment - http://www.dortex.pl/jesteśmy w stanie zobaczyć przed ciucholandami nawet na 30 minut przed ich otwarciem, z jednej strony niesamowicie dziwią cudzoziemców, a z drugiej unaoczniają mieszkańcom naszego państwa, jak dochodowy bywa to interes.

Sukces oczywiście nie jest uzależnione tylko od wyboru dostawcy, którymi bywają hurtownie odzieży używanej. Obligatoryjna będzie dobra lokalizacja, gdzieś w sercu miasta, uśmiechnięci i znający się na najnowszych trendach sprzedawcy, a także... naparstek szczęścia.


Source: Scand-all