Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż mężczyźni bywają wzrokowcami

Menu

To jest potwierdzone i sprawdzone. Ich wzrok stale podąża za doskonale odzianymi kobietami, które umieją podkreślić własne zalety właściwym ubiorem i co tu więcej mówić - odsłonią strojem co nieco.


trampki
Author: André Banyai
Source: http://www.flickr.com
spódnice


Co przyciąga męski wzrok? Drogie dziewczęta, nie skrywajmy, że na panów w największym stopniu wpływają krótkie spódnice i sukienki. Nic tak bowiem nie nadaje sylwetce takiej lekkości jak one. Mężczyźni nie umieją nie obrócić się za paniami ubranymi w takie spódnice czy sukienki - jeżeli dodatkowo włożymy także buty na wysokim obcasie, mężczyźni są zachwyceni. My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, z jakiej przyczyny więc tak chętnie odziewamy się w spodnie i luźne sweterki? Przecież spódnice - więcej treści na ten temat - jest możliwe nosić i również jesienną porą. Świetnie przecież prezentują się w zestawieniu z kurtką czy płaszczem. A w domu, czy tutaj nie niewskazane jest się bardziej postarać o taki ubiór, który spodoba się naszym partnerom? To tak prawdę mówiąc niewiele, a zobaczycie, iż Wasi partnerzy kolejny raz będą Was zdobywać. Narzekamy niekiedy, że panowie po latach związku nie starają się jak dawniej. A my jesteśmy bez winy w tym momencie? My kobiety przecież także mniej się staramy, aby nasz mężczyzna wodził za nami wzrokiem. To my niedbale wkładamy na siebie to co jest pod ręką. Kochane dziewczęta, najwyższy czas to zmienić.


Krótkie spódnice czy sukienki za każdym razem w takim przypadku pomagają.


Zdobywajmy siebie od nowa każdego dnia. Czułymi gestami, pełnymi pożądania spojrzeniami - tak faktycznie może być nawet po wielu latach związku, ale zabiegać o to muszą obie strony.