Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Debata o obecnej modzie. W jaki sposób to co dla kobiet stało się podobnie dla mężczyzn?

Menu

Bieg za stylem prowadzi niekiedy do kuriozalnych momentów. Dużo osób w dzisiejszych czasach nie jest w stanie się pogodzić z tym, iż moda męska niebywale zniewieściała, a moda damska stała się tak ofensywna. A wszystko rozpoczęło się od podkultur. Skejci, skini i wszyscy pozostali próbowali przełamywać granice. To oni użyli pośród braci uniwersalne ciuchy, przez które zazwyczaj dziewczyny upodabniają się do chłopaków.

mężczyzna w jeansach
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj nie da się bez zdjęć ocenić czy te rurki Lee są dla mężczyzn czy damskie. Choć może to nie wybitnie dobry pomysł, gdyż te spodnie bywają podobnie w wersjach dla puszystych. Ale wtedy to jednak wciąż są rurki lee. Następnie przeniosło się to podobnie na koszule i ogólnie do dużej części ubrań. Jeśli chodzi o koszule to można powiedzieć, że to ciężki temat - rurki lee cenowo są spoko. Wielu mężczyzn, mimo wielu próśb swoich kobiet nawet nie ma zamiaru się zbliżać do podobne asortymentu. Koszula w dużej liczbie przypadków ma odzwierciedlenie w przyszłości, gdyż zazwyczaj wraca się do klasyki. Rzecz jasna kilka kwiatowych koszul również weszło na zawsze do życia miast, jednak wciąż nie jest to tak popularne jak pozostałe opcje. Tak samo trudno jest przy akcesoriach. Faceci coraz częściej wybierają je na własną rękę. I dzięki temu zdarzają się problemy w stylizacjach. Przykładowo chusty albo fulary. Uważajmy głównie na te kolejne, gdyż zazwyczaj są one przypadkowo źle tak nazywane. Uniwersalnym obuwiem stały się również rockowo-metalowe glany. Popularność zdobywały poprzez wiele lat i sporo wydarzeń. Z dodatków uniwersalny jest również kapelusz. Często leży on tak samo dobrze na kobiecie i facecie.dżinsy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Dzięki temu niemało kobiet podkradało kapelusze swoim mężczyznom, a oni już go im ofiarują. Oczywiście te z rondem są zarezerwowane tylko dla kobiet, jednak nie w tym wypadku o nich mowa. Również okulary są całkowicie obojętne. Nawet częściej wyglądają one tak samo dobrze dla całej rodziny - więcej wskazówek. Tu ważny jedynie jest tylko rozmiar i wygląd. Są one koniecznym letnim akcesorium dla każdego. Miejmy na uwadze, by wszystkie rzeczy nam się dograły. Może brzmi to damsko, ale niemało person nie wie jak dobierać ubrania do siebie i swojej sylwetki.