Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Czym odróżniają się spódnice od sukienek oraz w czym właściwie tkwi odmienność pomiędzy nimi?

Menu

Wielu mężczyzn nie umie odróżnić sukni od spódnicy. I to nawet będąc już w dorosłym wieku. Takie podobne zarówno w wymowie jak i w wyglądzie pojęcia, zwyczajnie się im mieszają.


A to przecież takowe oczywiste.


sukienki
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


szal
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com


Więc sukienki to takie ubranie, które po ich nałożeniu sięgają od ramion w dół, natomiast spódnice - od pasa w dół. To odzienie jest zwłaszcza nierzadko noszone na wiosnę i w lecie, gdyż ich lżejsze wersje są niezwykle lekkie, a przez to komfortowe.

Godny zainteresowania tekst, czyż nie? Skoro tak myślisz, to ponadto zobacz treść w serwisie (http://www.fryzjerpiaseczno.pl/salon-kosmetyczny/), którą również bez wątpienia uznasz za cenną.

Są oczywiście bardziej oficjalne sukienki, które można by odważnie założyć do biura. Wtedy jednak należy zwracać baczność na tzw. dress code, czyli ustalony odgórnie wariant ubierania się w pracy. Mówi on np. o tym, ażeby sukienki nie okazały się zbyt przezroczyste i nie były w zbytnio krzykliwych odcieniach. Najlepiej widziane są w tamtym miejscu odzienia ciemniejsze albo siwe. Oczywiście z chęcią bez żadnych wzorków.


tableau - ubrania
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Należałoby również dopowiedzieć, że na jakiekolwiek oficjalne okazje także zalecane są sukienki, a nie spódnice. Wszakże nie od dzisiaj działa określenie: suknia wieczorowa. Jednak o wiele częściej sukienki są stosowane. Każda dziewczyna ma ich w szafce sporą kolekcję, gdyż rozumie, że jej wybranek niezwykle lubi, gdy codziennie chodzi w innej sukience. Są albowiem sukienki na cienkich ramiączkach i na szerszych. Są także takie, jakie posiadają nawet krótkie rękawki.


Wszystko jest tu kwestią stylu. Szczęśliwie takowe ubranie nie zalicza się do zbyt drogich, zatem każda niewiasta posiada ich w szafce sporo.