Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Czym jest dress code oraz jakie winny być odpowiednie ubrania biurowe?

Menu

Czy wiesz co to jest tzw. dress code? Są to zasady odpowiedniego ubierania się np. do pracy. W przypadku kobiet chodzi o to, że niewiasty nie powinny mieć ani zbyt krótkich spódniczek ani zbyt znacznego dekoltu.
osiedle
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.


W przypadku mężczyzn z kolei dobrze widziane są ubrania nawzajem do siebie dopasowane. Dla przykładu nie winno się ubierać eleganckiej marynarki do jeansów.


Ponadto wszystkie ubrania (dodatkowe informacje) biurowe powinny być zadbane oraz czyste. Takie ubrania biurowe powinny wyróżniać się również spokojną, neutralną kolorystyką. Dla przykładu niezwykle prawidłowo oceniane są ubrania biurowe w odcieniach bieli, czerni, szarości czy brązu. Naturalnie dopuszczalne są części z jednego mocnego koloru, jeżeli tylko taki jest w otoczeniu przykładowo czerni lub szarości. Jeżeli chodzi o obuwie, to na ogół błędnie oceniane są takowe, które mają nie zasłonięte palce. Ta formuła tyczy się butów do ubrania biurowego zarówno w okresie zimowym jak i w okresie letnim.


Konsumenci
Source: Jagna.pl


A gdzie można zakupić idealne ubrania biurowe? Najwłaściwiej w dobrych marketach firmowych, przy czym należy dodać, iż w tamtym miejscu koszty mogłyby okazać się niezwykle duże. Jednak spokojnie, ubrania biurowe można zakupić też na wyprzedażach lub w outletach. Można także spróbować poszukać okazji w Sieci. Pamiętaj, że podobnie jak Ty życzysz sobie kupić idealne ubrania biurowe, tak markety chcą sprzedać własny asortyment, zatem to tylko kwestia czasu, kiedy sklep zorganizuje wyprzedaż biurowego ubrania.
Suwerennie jednak od takiego, czy zakupiłaś idealne ubrania biurowe na wyprzedaży czy za równowartość swojej comiesięcznej wypłaty, pamiętaj, ażeby być ostrożnym przy jego praniu.