Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Czy włosy doczepić można by samemu oraz jak o nie dbać?

Menu

Dziś posiadając krótkie włosy, prędko można to zmienić doczepiając sobie np. piękne loki. Należy się tylko zastanowić czy dobrać naturalne, czy też sztuczne. Naturalnie syntetyczne są trochę tańsze, przy czym naturalne o wiele ładniej mogą wyglądać.


Co poniektóre kobiety mają rzadkie włosy, lecz i one pragną prezentować się pięknie.


Dziś zakupimy włosy, jakie można by doczepić, a co ważne można je zdjąć w każdej chwili. Technika doczepiania włosów to zamocowanie pasemek wąskich lub szerszych do naszych włosów. Robi się to za pomocą klipsów na stałe przymocowanych do pasemek. Może to zrobić każdy na własną rękę i nie jest niezbędna pomoc fryzjera. Jeżeli zdobędzie się już trochę wprawy, zakładanie włosów nie trwa dłużej niż 15 minut. Jeżeli masz rzadkie włosy i ciekawią cię doczepiane włosy sklep, jakiego szukasz jest bardzo blisko i jest dostępny w jakimkolwiek momencie, ponieważ mógłby to zostać sklep wirtualny. Włosy doczepiane można by nosić codziennie lub zakładać je jedynie na większe okazje. Podstawowym wymogiem doczepienia włosów jest taka długość naszych, żeby zakrywały klipsy. Najlepsze do doczepiania są włosy sięgające ramion, choć to oczywiście jest zależne od decyzji każdej dziewczyny. Dobrze sprawdzi się też wycieniowana fryzura. Wówczas prościej można by zasłonić różnice pomiędzy naszymi włosami, a doczepianymi.


okres
Author: pgc1954
Source: http://www.flickr.com
Należałoby dobrać włosy naturalne, jeśli pragniemy, żeby fryzura prezentowała się na prawdziwą. Jeśli zdecydujemy się na odpowiedni odcień, wtedy trudno będzie odróżnić włosy swoje od doczepianych. Włosy naturalne można poddawać zabiegom kręcenia i można robić z nimi wszystko, co tylko nam będzie odpowiadać. Włosy naturalne na pewno się nie splączą, natomiast różnie bywa z syntetycznymi. Wybór długości włosów zależy od efektu, który chcesz uzyskać. Włosy o długości 50 cm nie prezentują się naturalnie, gdyż w naturze taka długość występuje nieczęsto. Myć takie włosy należy tak często jak swoje.


Jeżeli nosimy je każdego dnia, należy umyć je raz na tydzień. Jest zależne to również od tego, czy na doczepiane włosy nakładamy jakieś pianki. Jeżeli tak, to musimy naturalnie myć je częściej. Takie włosy najlepiej pielęgnować przy pomocy kosmetyków do włosów suchych.