Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Czy lumpeksy znowu podbiją sektor ciuchowy?

Menu

Zaopatrywanie się w lumpeksach było niezwykle popularne jeszcze parę lat temu. W wyniku tworzenia ogromnych galerii handlowych oraz ściągania z zachodnich państw silnie działających sieci odzieży, posiadacze ciucholandów radzili sobie coraz słabiej i w ostateczności musieli rozwiązać swoje przedsiębiorstwa. Jednak nieoczekiwanie w ostatnim okresie ten kierunek całkowicie się zmienił.


Na terenie Europy second-handy ekspresowo powracają. Udało się odnaleźć przepis na to, żeby lumpeks był masowo odwiedzany przez klientów i zapewniał zyski. Najistotniejsze jest odpowiednie ustawienie towaru i dobra hurtownia - więcej dowiesz się na tej stronie - odzieży. należy mieć powiązania z kilkoma dostawcami, także spoza kraju.

Pomimo niewielkich cen ważnych w ciucholandach w poszczególne dni mamy możliwość zaczerpnąć z jeszcze wyższych rabatów, jednak powinno spodziewać się mniejszego wyboru, gdyż to głównie dni dostawy przyciągają najszerszą liczbę osób. Dlatego to istotnie przytoczona wcześniej dobra hurtownia odzieży jest niezbędna do należytego prosperowania tego biznesu. Świetnym pomysłem jest obserwowanie stron internetowych, gdzie dodawane są fotografie asortymentu, który będzie można zakupić w niedalekim czasie.

Obok standardowych lokali odzież używana jest realna do nabycia w sieci. Każdy wystawiony ciuch jest dokładnie opisany i sfotografowany. Znawcy odwodzą od bezmyślnego zmierzania za przecenami i kupowania rozsądnie, na podstawie swojego gustu. To odzież używana łączy się z second-handami, lecz otrzymamy tam także książki, albumy, a także dekoracje do domu. Więcej w temacie tutaj: Hurtownia Pati.


szafa z ciuchami
Author: Megan
Source: http://www.flickr.com
Nierzadko jesteśmy zmuszeni do zaciskania pasa. Lumpeksy są więc idealną opcją dla amatorów zakupów, którzy za niewielką kasę mogą natrafić na atrakcyjne i oryginalne przedmioty, zwykle w nienaruszonym stanie. Szablonowe rozumowanie o takim sklepie jako miejscu o odpychającym zapachu, pełnym ścisku i tandetnych ubrań zanika. Odzież używana nie jest tematem wstydliwym. Bez wątpienia możemy spodziewać się powstawania kolejnych ciucholandów i rozwijania tych już działających.