Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Czas spać, czyli co na siebie założy, by zapewnić sobie komfort

Menu

Powinniśmy mieć na uwadze, że większość pań jako strój do odpoczynkukupuje nocną koszulę. Ale pośród obu płci najchętniej kupowanym nocnym strojem jest piżama.

Komfortowy i
kobiety w piżamach
Author: 紫雪灵儿
Source: http://www.flickr.com
nieopinający ciała krój, którym wyróżnia się piżama jest dowodem na to, że dość wiele osób stawia na nie jako na strój do spania. Satyna, jedwab, bawełna i flanela – to tkaniny, z których szyje się piżamy często. Najważniejszą cechą tego stroju do spania jest dwuczęściowy krój. Każda, tak damska, jak i męska piżama składa się ze spodni oraz z bluzy. Panuje jednak dowolność, jeżeli chodzi o długość spodni i rękawów w bluzie. Piżama z długim rękawem i długimi spodniami dobrze sprawdza się w zimowe miesiące, ta z krótkimi spodniami oraz rękawami jest idealna na letnie miesiące. W piżamach sypiają nie tylko kobiety i panowie, ale tak naprawdę nasze pociechy. Piżama z długim rękawem dla maluchów także najlepiej sprawdzi się podczas zimowych nocy. Pośród luźnych strojów domowych sporą rolę może odgrywać szlafrok.

Chciałbyś przeczytać coś równie interesującego? Ekstra, ta strona (https://eztime.pl/marki/32-zegarki-orient) z pewnością okaże się dla Ciebie pożyteczna, ponieważ znajdziesz na niej wiele tego typu informacji.

Teraźniejsze szlafroki damskie zostały poprzedzone przez eleganckie, zdobione wielką ilością koronek peniuary. Szlafroki damskie szyte są obecnie z bardzo zróżnicowanych tkanin. Te najbardziej eleganckie szyte są z jedwabiu. Zobacz koniecznie: kliknij po więcej informacji
piżama
Source: pixabay.com
Do bardzona czasie rodzajów damskich szlafroków będą należały szlafroki kąpielowe. Zdecydowana większość z nich jest robiona z frotte.


Tkanina ta bardzo wspaniale wchłania wilgoć, do tego jest bardzo ciepła. Wśród modeli szlafroków odnaleźć można między innymi szlafroki z kapturami. Szlafroki wykonane z frotte są bardzo ciężkie, lepiej więc sprawdzają się w warunkach domowych. Jeśli będziemy jechali się w podróż, lepiej zakupić szlafroka uszytego z lekkiego materiału. W walizce mniej miejsca zajmą szlafroki jedwabne, satynowe bądź wykonane z cienkiej tkaniny bawełnianej. Pośród typów szlafroków wyszukamy modele nie tylko przeznaczone dla pań, ale także szlafroki dla panów oraz szlafroki o uniwersalnym kroju, które będą mogły nosić przedstawiciele obu płci. Firmy które zajmują się wytwarzaniem szlafroków kierują swoją ofertę nie tylko do pań i mężczyzn, ale też do dzieci. Współczesne szlafroki są niezwykle kolorowe.