Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Co zrobić, by optycznie przedłużyć swoje nogi?

Menu

Nogi do nieba to marzenie wszystkich dziewczyn. Niestety natura nie w każdym wypadku jest hojna, więc o metraż trzeba od czasu do czasu zadbać samemu. Oczywiście nie powstał jeszcze sposób na fizyczne wydłużenie nóg, zawsze można się jednak postarać, by nogi zaczęły sprawiać wrażenie że są dłuższe. W jaki sposób jesteś w stanie wizualnie wydłużyć dolne kończyny?
nogi
Author: Sasitos
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim, powinnaś dobrać odpowiednie spodnie. Świetnie pod tym względem sprawdzają się modele skrojone w kant. Za pozytywny skutek odpowiada pionowy pasek, który biegnie od dołu do góry nogawki (wyszczuplające stylizacje). Wszelkie inne spodnie z pionowymi paskami lub też długimi pionowymi zdobieniami muszą dać zbliżony efekt. Ponadto zakładaj w pierwszej kolejności spodnie z wysokim stanem, a unikaj biodrówek. Biodrówki mogą wyglądać niezwykle interesująco, ale najlepiej pasują do dziewczyn, które już mają nogi do nieba. W przypadku, gdy chcesz je wydłużyć, trafniejszym wyborem są spodnie z podwyższonym stanem, które skracają tułów a rozciągają nogi.


Duże znaczenie ma również dobór barw. Dobrym pomysłem jest założenie butów i rajstop w tym samym kolorze. Do tego załóż spódnicę do kolan, bo ona odsłoni nogi. Unikaj natomiast spódniczek typu midi. Jeżeli będą zakrywać prawie całe nogi, na pewno nie osiągniesz pożądanego efektu estetycznego. W szafie lepiej zostawić także niektóre górne części kreacji. Z pewnością nie powinnaś zakładać luźnych koszul albo t-shirtów.
Metoda na pajączka
Author: 123rf
Source: 123rf
Przede wszystkim takich, które sięgają daleko za granicę wyznaczoną przez biodra. One również wydłużą tułów, a to efekt niepożądany. Na koniec pamiętaj tez, ze gdy chcesz szczególnie wyraźnie wydłużyć optycznie nogi, bezkonkurencyjne będą szpilki. Nie bez powodu chodzi w nich tak wiele dziewczyn. Obcasy niezwykle wyraźnie wizualnie rozciągają nogi. Pamiętaj jednak, by nie zakładać ich na każde wyjście bo to po prostu szkodzi zdrowiu.