Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Co symbolizuje często wykorzystywany przez jubilerów znak nieskonczoności?

Menu

Chyba każdy z nas spotkał się w przeszłości ze staroegipskim symbolem o nazwie Uroboros, który prezentuje węża zjadającego swój ogon. Symbol ten jest od XVII wieku używany także w matematyce w formie przewróconej w poziomie ósemki.
oferta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Taki symbol złotnicy często wykorzystują do wytwarzania biżuterii.


kobiety
Author: Georgie Pauwels
Source: http://www.flickr.com


Oznacza on wiekuistość i cykliczność natury, ideę odrodzenia, perfekcję, harmonijność, równowagę sił, ciągłość przemian i bogactwo.

Zainteresowany? To dla nas optymistyczna wiadomość. Więc kliknij tu zegarki oris i czytaj bez ograniczeń nowe fachowe posty.

Jest nie tylko niezwykle elegancki, lecz również bez wątpienia ładny. Dlatego też jubilerzy z taką chęcią sięgają po taki symbol. Jest wykorzystywany w wypadku zawieszek czy pierścionków. Surowcem do jego produkcji jest najczęściej srebro lub złoto. Przedmioty z tego typu znakiem mogą podarować sobie np. koleżanki bądź młode pary - oni wyjątkowo mogą potrebować obfitości oraz szczęścia.


Przykładowo jeśli chciałbyś, aby Twoja narzeczona pamiętała, że ją bardzo kochasz, mógłbyś dać jej tego typu, np. bransoletkę. Z tego też powodu jeśli interesuje Cię symbol nieskończoności biżuteria z tego typu motywem jest do nabycia u każdego dobrego złotnika. A kto powiedział, że nie możesz zamówić precjozów z dodatkowym imieniem Twej wybranki? Napis mógłby być wygrawerowany albo stanowić osobny detal. Osoby w większym stopniu wymagające mogłyby także kupić produkt wysadzany drogimi kamyczkami. A przecież diamenty również są wieczne.
Wersje wyprodukowane dla płci męskiej są za to grubsze. Dla przykładu popularne są bransoletki dla mężczyzn, jakie posiadają znak nieskonczoności wykonany ze złota o pr. 333 i oferowane w cenie około 100zł.