Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Co musi się znaleźć w normalnej damskiej szafie? Jakie ciuchy muszą tam koniecznie być?

Menu

Tak czasami jest, że kobieta ma całą szafę ubrań, a nie ma pojęcia właściwie co na siebie włożyć. Niby są w niej kreacje na każdą okazję, ale brakuje niestety tej odpowiedniej na ten dzień. Czemu tak się dzieje oraz czy coś można na to poradzić?Najczęściej trzymamy w naszych szafach zdecydowanie zbyt dużo ciuchów, lecz potem i tak zdaje się, iż nic tam nie ma, przynajmniej nic, co będzie ciekawe oraz idealne do tej właśnie chwili.

szafa
Source: foter.com
Problemem jednak nie jest to, iż nic w tych szafach nie ma, lecz to, że mamy tam za dużą ilość ciuchów, natomiast z niektórymi z pewnością trudno się rozstać. Niektóre ubrania zostają z powodu sentymentu, inne bo po prostu mogą okazać się przydatne. do tego ciągle zakupuje się nowe ubrania pod wpływem impulsu, ponieważ są modne, a często niezbyt dobrze na nas leżą. To wszystko powoduje, że choć nasza szafa jest przepełniona, to paradoksalnie nic w niej nie ma. I co w takiej sytuacji? Niestety, należy rozpocząć od kroku diametralnego, to znaczy usunięcia garderoby - kraina stylu glamcore. Wyrzućmy te, jakie są zbyt ciasne, albo jakich nie mieliśmy na sobie przez parę lat, ponieważ to oznacza, iż nie są nam potrzebne. To co się ostanie musimy sprawdzić pod kątem kolorystycznym, ale równocześnie zobaczmy czy ciuchy czasem nie są rozciągnięte, zmechacone czy poplamione. W szafie powinny być przede wszystkim rzeczy uniwersalne.klasyka w szafie
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Warto mieć tak zwaną małą czarną, do tego w dwóch innych fasonach, ciemniejszy kostium w kolorze granatowym albo czarnym oraz czarne i białe spodnie przykłady tu: . Muszą też się znaleźć dopasowane żakiety, jakie są świetne w wielu sytuacjach. Należy dobrać także biżuterię i dwie eleganckie torebki. W naszej garderobie musi również być prostego kroju trencz oraz ciepły płaszczyk, jaki zawsze jest modny. Tak właśnie wygląda moda damska na co dzień, posiadając w związku z tym tego typu standardowe ubranie będziemy pewne, że będziemy wyglądać wtedy kiedy trzeba modnie i elegancko. W szafie powinny być również klasyczne, uszyte z odpowiedniej jakości tkaniny kurtka dżinsowa oraz dżinsowe spodnie. Dobrze jak będą to choć dwie pary dżinsów. Jedna z nich będzie dopasowana do butów na wysokim obcasie, natomiast druga krótsza, do obuwia na niskim obcasie.