Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Co możemy podarować najdroższemu małżonkowi w dniu jego imienin bądź jubileuszu czterdziestolecia pracy

Menu

Zakup podarku dla faceta nierzadko nastręcza paniom dużo problemów. Pomimo tego że z partnerem mieszka się pod jednym dachem i zna bardzo dobrze jego przyzwyczajenia, to jednakże trudno znaleźć coś sensownego. Kiedy jedne żony stawiają na elementy garderoby, np. swetry i tak wyśmiewane przez panów skarpetki, to drugie wertują zasoby internetu w poszukiwaniu niesztampowych pomysłów.
sandały trekkingowe
Author: Susanne DaDavidsson
Source: http://www.flickr.com
Każdy pięćdziesięciolatek posiada swój charakter i co spodoba się do gustu jednemu, to drugiemu już niekoniecznie. Zasugerujmy więc kilka pomysłów, które można wykorzystać, kiedy trzeba zakupić swojemu ojcu, partnerowi lub małżonkowi podarunek z jakiejś szczególnej okazji.Sandały trekingowe są doskonałym prezentem dla faceta, który uwielbia spędzać urlopy w aktywny sposób - kilkudniowa wycieczka w Beskidy wymaga jednak spakowania właściwego obuwia. Górskich szlaków rozsądniej nie pokonywać w zwykłych sandałach czy, co gorsza, w japonkach, ponieważ takie obuwie bywa niewygodne, a poza tym nietrudno zwichnąć w nim kostkę. A sandały trekingowe są przystosowane do pokonywania wybojów, których pełno na sudeckich dróżkach.


Niekiedy niektórzy wczasowicze zbaczają trochę z drogi - wtedy wspomniane buty zapewniają stabilność, zatem w znaczny sposób zmniejszają ryzyko upadku, a solidne podeszwy chronią palce przed skaleczeniem. Tak czy inaczej, sandały stają się najbezpieczniejszym i najwygodniejszym obuwiem dla pasjonatów wypraw, którzy każdego roku udają się w góry. Taki podarek najrozsądniej ofiarowywać w lipcu lub sierpniu, kiedy sezon urlopowy w pełni. Warto także zwrócić baczną uwagę na to, czy robimy zakupy w dobrym sklepie, ponieważ obuwie kupione na placu targowym może szybko się zużyć. Pamiętajmy też o tym, żeby schować dowód sprzedaży, który za kilka miesięcy może być podstawą reklamacji.

Natomiast dla mężczyzn, którzy cenią sobie punktualność oraz skrupulatność najlepszym podarunkiem będą zegarki garmin. Taki podarek wręcza się najczęściej z okazji prawdziwego święta, czyli dla przykładu z okazji jubileuszu trzydziestolecia pracy. Jego wartość, szczególnie tę sentymentalną, podniesie kilka słów umieszczonych na rewersie. Zegarek można bez wątpienia ofiarować facetowi, który cały czas się spóźnia - niewykluczone, że odczyta ukryte przesłanie i zmieni postępowanie. Zegarki garmin mogą okazać się też świetnymi podarunkami, które można ofiarować drugoklasistom w dniu pierwszej komunii.