Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Co dać dziewczynce z okazji komunii?

Menu

Co ofiarować dziewczynce z okazji komunii? Z jakiego upominku ucieszy się każda dziewczynka? Które upominki idą "z duchem czasu", natomiast jakie odeszły do lamusa?


Rozpoczął się okres komunii, więc najwyższy czas, aby zacząć myśleć o komunijnych podarunkach. A nie będzie to bezproblemowa decyzja. W dzisiejszych czasach ciężko nadążyć za modą. Niegdyś starczyły rower, zegarek, bądź złota biżuteria dziecięca.

Omawiany temat Cię fascynuje? Zatem odsyłam tu (http://www.dotatuazu.pl/), ponieważ odnajdziesz tutaj ciekawe informacje na opisywane zagadnienie, które godne są uwagi.

Czy taki podarunek na komunię dla obecnie będzie wystarczający? Współcześnie coraz częściej stawia się na pewno na elektronikę, albo szeroko zrozumiane gadżety. Na ile więc śpieszyć za modą, a na ile trzymać się tradycji?


buty
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


naszyjnik
Author: Michael Pereckas
Source: http://www.flickr.com


Największy ciężar spoczywa na chrzestnych, albowiem to oni czują się w obowiązku ofiarowania najbardziej spektakularnego prezentu. Warto mieć świadomość, iż nie zawsze medalik albo Pismo Święte będą tym, o czym fantazjowała nasza chrześniaczka. Być może trzeba postawić na bardziej bajerancki gadżet, natomiast tradycyjne dewocjonalia dać jako dodatek. W jaki sposób w takim wypadku nie wydać majątku? Nie zawsze trzeba kupić nowoczesny sprzęt, na który wydamy bajońskie kwoty. Niekiedy bardziej alternatywny, natomiast nie koniecznie niesłychanie drogi podarek, może sprawić równie ogromną frajdę dziecku. Może być to przykładowo sprzęt sportowy czy też fajna wycieczka. Trzeba mieć na względzie, iż podarek komunijny jest wyłącznie uzupełnieniem. Najważniejszą wartość stanowi z pewnością ta duchowa.




Zastanówmy się zatem, w jaki sposób można wesprzeć nasze dzieci w natłoku wszelkich przygotowań. Być może ciepłe słowo bądź gest znaczył będzie o wiele więcej, niż dowolny podarunek w rzeczowej formie.