Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Chino to jedne z najmodniejszych spodni, są zarówno praktyczne jak i estetyczne

Menu

Obecnie mamy do wyboru tak dużo modeli spodni, iż prawdopodobnie każdy wyszuka coś ciekawego. Ostatnio znaczną popularność zyskały chinosy, czyli spodnie ze stuprocentowej bawełny charakteryzujące się dwiema skośnymi kieszeniami. Znaleźć je można w ofercie wszystkich największych firm.


Nie każdy
kobieta i mężczyzna
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
zdaje sobie sprawę, iż chinosy szyto dla żołnierzy, dopiero później zostały skierowane do powszechnej sprzedaży. Aktualnie zdobycie chinosów jest bajecznie łatwe, wystarczy zdecydować się na markę oraz wpisać w wyszukiwarce na przykład: wrangler chino , lee chino lub vistula chino. Możemy być pewni, iż wyników będzie wiele. Spodnie typu chino są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy preferują niezobowiązujący styl, ale wciąż przywiązują dużą wagę do elegancji. W Necie odnajdziemy multum przydatnych porad związanych z zasadniczym pytaniem: z czym nosić spodnie (polecamy zobaczysz) chino? Okazuje się, że nie ma jednej właściwej odpowiedzi, może to być kurtka, bluza, lub też normalny podkoszulek. Jeżeli idzie o obuwie, to też mamy tutaj niemały wybór, chinosy wyglądają znakomicie z eleganckimi pantoflami a także z mniej formalnymi tenisówkami czy japonkami. W dobrym tonie jest za to podwijanie nogawek.
para w jeansach
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com

Decydując się, przykładowo, na spodnie wrangler chino sygnalizujemy światu, iż doceniamy zarówno komfort jak i elegancję - Tradycyjne oraz najbardziej rozpowszechnione chinosy występują w barwie khaki, aczkolwiek znalezienie innego koloru nie powinno stanowić problemu, dlatego, że większość sklepów posiada w asortymencie bardzo szeroki wybór. Jeżeli idzie o specyficzną nazwę tych spodni, to większa część ludzi zgadza się, że pochodzi ona z Chin, czyli państwa, gdzie na początku te spodnie były szyte.


Teraz słowo chino odnosi się w sumie do nazwy tkaniny, a nie tylko do typu spodni. Największą sławą spodnie chino cieszą się oczywiście w Stanach Zjednoczonych, gdzie klienci szczególnie cenią sobie mariaż praktyczności z wygodą. Obecnie brzmi to zabawnie, lecz dawniej zarówno zwykłe jeansy, jak i chinosy uważane były za mało eleganckie i nie pozwalano ich nosić, na przykład, na wyższych uczelniach. Obecnie zobaczymy je właściwie wszędzie, w korporacjach, w urzędach, a przede wszystkim na uniwersytetach, albowiem spodnie - https://skalnik.pl/odziez-meska-spodnie.html - chino stały się wizytówką amerykańskich słuchaczy.