Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Chcesz, aby Twój facet ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go na zakupy albo zafundować mu kilka wyjść z osobistym stylistą.

Menu

Zazwyczaj sądzimy, że faceci znają się na modzie o wiele mniej niż dziewczyny, a dodatkowo wielu z nich nawet nie próbuje tego zmieniać. Chyba każda kobieta bez wątpienia dobrze zna takie sytuacje, kiedy idzie ze swoim facetem na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze właściwie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do domu.


moda męska
Author: May Lee
Source: http://www.flickr.com
Jeśli Twój facet jest dokładnie taki sam, a Ty mimo tego nie ustajesz w wysiłkach i chcesz, żeby był modnie ubrany, wtedy mamy dla Ciebie parę podpowiedzi.

Przede wszystkim powinnaś sobie uświadomić, że faceci mają całkowicie odmienne podejście do zakupów niż kobiety. O ile zdecydowana większość kobiet wręcz kocha chodzić po sklepach i może to robić właściwie codziennie, o tyle faceci mają dokładnie na odwrót. Większość z nich z pewnością woli wyjść raz lub dwa razy do roku na porządne zakupy niż chodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem kupować jedną rzecz.

Jeżeli zatem chcesz modnie ubrać swojego ukochanego, wówczas kategorycznie powinnaś zastosować nieco inną taktykę niż w wypadku zakupów z koleżankami. Zabierz swojego faceta na zakupy raz lub dwa razy w roku, a na pewno będzie Ci wdzięczny. Do takich zakupów musisz jednakże odpowiednio się przygotować - wcześniej porządnie przejrzyj garderobę swojego ukochanego i sprawdź, jakich ubrań mu brakuje. Pomyśl również, gdzie przypuszczalnie można kupić te rzeczy - wszystko po to, aby jak najmocniej skrócić czas, który Twój narzeczony będzie musiał spędzić w sklepie. Jeżeli właściwie się przygotujesz do takich zakupów, wtedy Twój chłopak z pewnością będzie Ci wdzięczny. Odszukaj ubraniowe pomysły -


Moda męska
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Dobrym pomysłem może być także zafundowanie Twojemu chłopakowi kilku wyjść ze stylistą. Taka osoba z pewnością pokaże mu konkretnie, w jakich ubraniach wygląda najlepiej, a również dokonają wszystkich koniecznych zakupów.

Intryguje Cię ta tematyka? Kliknij ten odnośnik oraz sprawdź, jak podchodzi do tego tematu inny redaktor w treści swojego postu.

Dzięki temu Twój narzeczony będzie mógł uzupełnić swoją garderobę na parę najbliższych miesięcy, a w dodatku będziesz mieć gwarancję, że stylista wybierze mu tylko takie ciuchy, w których Twój ukochany będzie wyglądał naprawdę świetnie.