Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Bluzka z haftem czy koszula z ćwiekami? – to, co wybieramy, jeśli chodzi o odzież, może być dobrym sposobem na wyrażanie siebie.

Menu

Warto zatem wykreować swój unikatowy styl


Żeby wyrazić siebie możemy stawiać w praktyce na rozmaite rozwiązania: możemy uprawiać jakiś sport, rozwijać się w danej dziedzinie, uwielbiać jakiś rodzaj sztuki, grać na jakimś instrumencie i tak dalej.
Rozwiązań jest oczywiście wiele. Wielu z nas natomiast bez problemu osiąga to, wybierając konkretny strój.


bluza z haftem
Author: adidas
Source: adidas


Prawda jest, że to, jak wyglądamy ma istotne znaczenie nawet nie tyle dla otoczenia, co dla nas samych. Jeśli jest nam niewygodnie bądź źle czujemy się w danym fasonie, po prostu będziemy mieli zły humor, nawet zupełnie nie wiedząc, co jest tego przyczyną. Jeżeli dobrze czujemy się w swoim ciele, a także uważnie dobieramy dla siebie ubrania, tak, by podkreślić swój własny unikalny styl, inni to niewątpliwie zauważą. Jest to rzeczywiście ciekawy sposób, aby wyrazić siebie.


Należy natomiast pamiętać, że to, co zakładamy i wybieramy najlepiej będzie na nas leżało, jeśli rzeczywiście będzie z nami harmonizowało. Jeżeli nie będziemy szczerzy w stosunku do siebie, konkretne ubranie nie wskaże naszego prawdziwego oblicza. Czy jeżeli wybieram haft na zamówienie i moim ulubionym dodatkiem jest bluzka z haftem, coś faktycznie to może o mnie powiedzieć? Wielu rzeczy o nas samych nie da się wyrazić w łatwy sposób, za pomocą wyłącznie słów.
Grunt to szukać różnych metod wyrażania siebie, a to co nosimy może być oczywiście jedną z nich. Dlatego warto stworzyć swój unikatowy styl, z którym będziemy czuć się dobrze każdego dnia.