Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Biżuteria ze złota: jak trzeba ją nosić, aby wyglądać idealnie?

Menu

Wśród przeróżnych metali złoto wyróżnia się wyjątkową trwałością. Jest uważane, obok platyny, za metal niezwykle szlachetny. Jego właściwości plastyczne udało się odkryć już w czasach starożytnych, wtedy też z tego szlachetnego kruszcu zaczęto produkować pierwszą biżuterię. Obecnie złota biżuteria jest również noszona naprawdę chętnie.

biżuteria ze złota
Author: Diva
Source: Diva
Hurtownia biżuterii złotej ma do zaoferowania wielki wybór produkowanej ze złota biżuterii. Hurtownia biżuterii złotej to zarówno biżuteria w stylu klasycznym, jak też biżuteria charakteryzująca się nowoczesnym designem. Ze złota robione są kolczyki, bransoletki, łańcuszki, zawieszki, pierścionki oraz obrączki. Wyroby wykonaną ze złota () bardzo często łączy się z kamieniami szlachetnymi: diamentami, szafirami i rubinami. Złotej biżuterii nie produkuje się z czystego, dwudziestoczterokaratowego, złota. Tak czyste złoto jest bowiem za miękkie. Dlatego też złota biżuteria - kolczyki dla chłopców produkowana jest ze stopu złota i innych, mających większą twardość metali. Do czystego złota może być dodana miedź, cynk, czasami nawet srebro. Dodanie innych metali powoduje, że złoto robi się twardsze. Od ilości i rodzaju dodanego metalu uzależniony jest ostateczny kolor biżuterii ze złota. Wyroby wyprodukowane ze złota powinny posiadać próbę jubilerską. Jest ona określana w karatach. I tak można zakupić wykonaną ze złota biżuterią o próbie osiemnastu karatów. Będą to wyroby osiągające najwyższą cenę. Zazwyczaj wybieramy jednak biżuterię , której próba wynosi czternaście.Noszenie złotej biżuterii jest sztuką, niezwykle łatwo popaść w przesadę , a tym samym wyglądać zamiast elegancko po prostu komicznie. Znająca się na elegancji kobieta w żadnym wypadku nie założy zbyt dużej ilości biżuterii ze złota. Jeden naszyjnik, bransoletka czy kolczyki są ilością zupełnie wystarczającą.

Złota biżuteria nie pasuje także do każdej kolorystyki zakładanych przez nas ubrań. Idealnie komponuje się z ubraniami w kolorach białych oraz czarnych, z ubraniami w kolorze czerwonym. Zrobiona ze złota biżuteria także podlega zasadom mody. Aktualnie na topie jest biżuteria wykonana w stylu vintage - Sprawdź: Oleńka - hurtownia. W najmodniejszych stylizacjach zestawiać można biżuterię ze złota z biżuterią , która zrobiona została ze srebra. Teraz najmodniejsza złota biżuteria to wyroby w kolorze różowym.