Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Biżuteria jest najlepszym przyjacielem damy - wiemy o tym od zawsze, dlatego warto obdarowywać nią żony

Menu

Damy uwielbiają błyskotki. Są idealne do wszystkich kreacji i nawet do pracy. Jednakże najlepiej nadają się one do eleganckich, wieczorowych sukni. Zwłaszcza jeżeli mówimy o kosztownej biżuterii z perłami lub szafirami.
Biżuteria z pereł jest niezwykle szykowna. Nie należy do niedrogich prezentów, ale tym bardziej taki podarunek pokaże naszej wybrance, jak mocno ją kochamy. Zwykle to małżonkowie chcą zrobić taki czyn - oferta. Często wynika to na przykład ze zbliżającej się okrągłej rocznicy ślubu. Tym czynem chcą pokazać jak cenią i kochają swoją żonę. Możemy kupić broszkę, korale, kolczyki lub nawet cały zestaw.


instalacja
Author: Cezary Borysiuk
Source: http://www.flickr.com


Także kolczyki z perłami cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Kolczyki mogą być srebrne lub złote. Jeżeli chcemy mamy możliwość również wybrać różne zawieszki - wkręty albo wiszące. Dopełniającym zdobieniem mogą być cyrkonie (Gemlord). Do tego typu kolczyków świetnie pasuje bransoletka (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bransoletki-srebrne-479.html) stworzona w tym samym stylu. Warto o tym pomyśleć w momencie, gdy będziemy składać zamówienie. Zawsze należy też mieć szansę dokupienia dodatkowych części kompletu w następnych latach albo z powodu innych rocznic.


Konik z papieru
Author: Syahmir
Source: http://www.flickr.com


Perły nigdy nie wychodzą z mody. Wydają się być tak uniwersalne jak znana "mała czarna".
Są bardzo eleganckie oraz nadają się do wszystkiego - do marynarki na spotkanie z klientami, ale również do szykownej kreacji, gdy wychodzimy do teatru. Nasza małżonka będzie szczęśliwa, kiedy damy jej właśnie coś z kolekcji z perłą.