Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Biżuteria handmade – bo oryginalność jest modna

Menu

Zagadnienie ochrony środowiska regularnie gości w polskich środkach masowego przekazu oraz debacie publicznej.




cholewka


naszyjniki ręcznie robione
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Słowo „ekologia” bywa odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki, we wszelkich możliwych kontekstach: żywności, źródeł energii, garderoby a także – co nie powinno zresztą nikogo dziwić – biżuterii.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna informacja. Zatem kliknij tu druk na dzianinach i czytaj bez ograniczeń następne rzetelne posty.

/J]

Kolczyki handmade źródło artykułu oraz naszyjniki (Dowiedz się więcej) ręcznie robione podbijają świat mody, stając się najgorętszym hitem tego sezonu. WSPAniale sprawdzają się na pokazach, premierach, „czerwonym dywanie”. Noszą je nieomal wszystkie znane gwiazdy piosenki, filmu albo sportu. Rihanna, Shakira – wymieniać można bez końca. Jednak tego typu ozdoby zobaczyć można także na zwyczajnych ulicach wielu polskich miejscowości. Na czym polega fenomen biżuterii handmade? Niepowtarzalność to bezsprzecznie słowo klucz. Spora część z nas lubi od czasu do czasu wyróżnić się w tłumie bezbarwnych przechodniów i poczuć się wyjątkowo. Racja?


Następną „mocną stroną“ biżuterii handmade jest bez wątpienia jej różnorodność.




Może być kolorowa i krzykliwa lub dyskretne i klasyczna, ale zawsze – co trzeba jasno podkreślić – będzie jedyna w swoim rodzaju. Wybierając kolczyki handmade oraz naszyjniki ręcznie robione możemy mieć co do tego pewność.