Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Bardzo miłą sprawą wydaje się być posiadanie hobby, a jeżeli jest to połączone z ręcznymi robótkami, to dodatkowo zapewne nas relaksuje

Menu

Jeśli umiemy samemu robić różne, piękne rzeczy to zapewne napawa nas to dumą. Często ludzie twierdzą, że takie hobby całkowicie ich uspokaja.


Jeśli lubisz kreować to styl decoupage wydaje się być stworzony jakby specjalnie dla Ciebie.


Ozdoby z masy solnej
Author: hobbart.org
Source: hobbart.org
Chodzi w nim o przyklejanie przeróżnych ornamentów na wcześniej przyszykowaną szklaną lub porcelanową powierzchnię. Szablony wychodzą urocze. Ale najistotniejsze jest to, że wszelkie rzeczy, które wyjdą spod naszej ręki, będą niepowtarzalne. Wobec tego mamy szansę użyć ich jako upiększania naszego domu albo wręczyć takie ozdobione pudełka drewniane - http://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/DREWNIANE-PUDELKA/160 znajomym oraz krewnym. Będą oni zapewne uszczęśliwieni, gdyż własnoręcznie wykonane pudełka drewniane będą mówić o tym, jak bardzo cenimy sobie bliskie z nimi więzi.


Jeśli jesteśmy niezwykle pracowici, to możemy wszystko w owym trendzie wykonać samodzielnie. Jednakże większość osób doceni fakt, że jest sklep decoupage, w którym kupimy odpowiednie elementy, kleje czy pędzle. Ponadto będziemy w stanie nabyć wstążki, cekiny, brokat oraz wszystkie inne rzeczy, które tylko nam się zamarzą. Warto sprawdzić czy sklep decoupage jest w Twoim mieście. Jeżeli nie, to nie ma czym się smucić. Sklep decoupage wyszukamy także w internecie - http://tokarnia-sosenka.com.pl/.
Pudełka drewniane
Author: woodleywonderworks
Source: http://www.flickr.com


Trzeba spróbować stworzyć coś w stylu decoupage choć raz w życiu.


Możliwe, że okaże się wtedy, że niezwykle polubimy nowe zajęcie i będzie ono naszym nowym zainteresowaniem. Dekorowanie oraz upiększanie różnych pudełek albo talerzy może totalnie uzależniać.