Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Adidas – niemiecka jakość

Menu

Adidas pojawił się w Republice Weimarskiej w latach dwudziestych minionego wieku, jako pomysł braci Dasslerów. Adidas jest jednym z największych dostawców ubrań na kuli ziemskiej. Mało kto jednak wie, że w roku tysiąc dziewięćset czterdziestym ósmym z przedsiębiorstwa wypączkowała firma Puma– teraz najznamienitszy konkurent w obszarze ubrań dla sportu. Zdarzyło się tak, ponieważ bracia-menagerowie postanowili zakończyć kooperację.


Author: pewex
Source: http://pewex.pl/
Co warte odnotowania, pierwszym targetem przedsiębiorstwa było wojsko – wyroby Adidas nosili wojacy.

Masz ochotę pogłębić swą wiedzę na ten temat? Zachęcamy więc do przejścia do kolejnej witryny. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis.

Następnie producentom udało się otrzymać zlecenie na produkowanie obuwia na Igrzyska Olimpijskie w Berlinie i od tej chwili Adidas koncentruje się na produkowaniu akcesoriów sportowych. Teraz oprócz butów w ofercie można spotkać także m.in. skarpety oraz bluzki damskie. Znaczącym faktem, który stanowi dowód ekonomicznej potęgi Adidsasa, jest wykupienie popularnej firmy Reebok, przeprowadzone w 2006 roku. Oferty dla zainteresowanych: kultowe adidasy.


W trakcie paru dziesięcioleci pracy Adidas zaskarbił sobie ogromną renomę wśród klientów na całym globie. Obecnie sponsoruje wiele renomowanych klubów futbolowych oraz produkuje ubrania dla mnóstwa rodzajów sportu. Każdy chociaż raz widział takie artykuły, jak spodnie męskie marki Adidas lub piłki tej marki. Co frapujące, marka Adidas stała się synonimem konkretnego gatunku obuwia. W zasadzie adidasami nazywa się obuwie sportowe – nieważne, od jakiej firmy pochodzą. Jest to najwidoczniejszy dowód wielkiego sukcesu, jaki odniosło to przedsiębiorstwo w branży sportowej.

Jedno powinno się powiedzieć – jeśli zamierzasz kupić akcesoria sportowe, które będą funkcjonalne przez wiele lat, postaw na Adidas, najsławniejszą markę ubraniową świata. W wielu przybytkach ze sprzętem sportowym znajdziesz artykuły tej marki – w tym pomoce do generalnie każdej dziedziny sportowej. Nieistotne, co uprawiasz – buty oraz akcesoria Adidas będą najlepszym zakupem.