Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Ładne i równocześnie idealnie ochraniające etui? Szukamy najlepszego futerału

Menu

To zupełnie naturalne, że gdy nabywamy nowe urządzenie, nie tylko cieszymy się ich możliwościami, lecz także dbamy o nie i staramy się, aby ich nie zrzucić, nie zarysować i nie zniszczyć. Jak najlepiej osłonić je przed uszkodzeniami? Kupić funkcjonalne etui.


Urządzenia mobilne, jak tablety czy laptopy – jak wskazuje ich nazwa – są po to, by je przenosić. Żeby robić to bezpiecznie, trzeba nabyć coś, co ułatwi ich przenoszenie oraz na wszelki wypadek złagodzi upadek oraz zabezpieczy przed zbyt niską czy za wysoką temperaturą (co ma szkodliwe działanie na baterię). LG Magna etui czy inny rodzaj solidnego etui bardzo często równocześnie ułatwia używanie urządzeń które ze sobą nosimy - zobacz w sklepie. Najprostszym zabezpieczeniem przed zarysowaniem smartfona, jakie możemy w każdym sklepie nabyć, jest folia ochronna na ekran i na tył.

Jeżeli pragniesz zdobyć podobne informacje na prezentowany wątek, to najpierw zobacz tu i przenieś się do serwisu, a znajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo świeżych komunikatów.

Folia ochronna niestety nie ochroni naszego telefonu przed silniejszymi uderzeniami, po których mogą pojawić się np. wgniecenia - .

etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W tym celu warto rozejrzeć się za specjalnym futerałem, jakie będą dobrze ochraniać telefon, lecz wycięcia (np. na obiektyw aparatu) będą ułatwiały korzystanie z niego. Obecnie na telefony można zakupić sporo nakładek. LG Magna etui sprawdzi się idealnie, ponieważ ochrania znaczną część telefonu, nieźle go przy tym zabezpieczając. Podobnie etui Apple iPhone 6 – to stosunkowo drogi smartfon, więc solidne zabezpieczenie jest bardzo wskazane - zobacz np. tutaj. Dodatkowo warto wiedzieć, iż w artykułach branżowych pojawiły się detale najnowszego patentu marki Apple, który ma ochraniać ekran iPhone'a i podobnych sprzętów przenośnych przed rozbiciem. Patent ten opiera się o sprytny amortyzator, włożony między ekranem a obudową urządzenia. Lecz póki patent nie jest wprowadzony, stosujmy etui Apple iPhone 6.


Najtańszym sposobem na zamortyzowanie upadków są gumowe osłony. Mocno przylegają do urządzenia, lecz zakłada się je jedynie na boki smartfona.

Nie można dopuścić do tego, żebyś nie przeczytał wszelkich newsów na wybrany temat. Zapraszamy zatem do kolejnego artykułu. Tam oczekuje na Ciebie ciekawa treść (https://www.oponyrolnika.pl/opony-rolnicze/rosja.html).

Ważne jest, żeby dopasować je konkretnie do posiadanego smartfona, aby były dopasowane do ułożenia przycisków i gniazd. Osłona z silikonu, czyli „plecki”, również zagwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ ochrania cały jego tył, a przy tym – zupełnie jak bumpery – sprawia, iż wygodniej trzyma się je w dłoni i nie wymykają się.